I miejsce w etapie regionalnym
ogólnopolskiego konkursu "Dziś oszczędzam w SKO - jutro w PKO"
        edycja 2008/2009, awans do finału krajowego

        Opiekun konkursu: p. Beata Filutowska, p. Małgorzata Borzęcka

I miejsce
Anna Dudek- uczennica kl. "0"
w Gminnym Konkursie Recytatorskim dla klas "0"

Opiekun: p. Elzbieta Kowalska

I miejsce
Katarzyna Wójcik - uczennica kl. II
w Gminnym Konkursie Matematycznym

Opiekun: p. Danuta Przybył

II miejsce
Bartłomiej Rochalski - uczeń kl. VI
II miejsce
Przemysław Chłopek - uczeń kl. VI
w Gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Opiekun konkursu: p. Beata Filutowska

Wyróżnienie
Szymon Rosiński - uczeń kl. III
w Gminnym Konkursie Plastycznym "Powódź, klęska czy huragan straż pożarna Ci pomaga"

Opiekun konkursu: p. Małgorzata Borzęcka

Wyróżnienie
Agata Domasat - uczennica kl. V
w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego "Panda"

Opiekun konkursu: p. Małgorzata Leszczyńska

II miejsce
Przemysław Chłopek - uczeń kl. VI
w Gminnych zawodach wędkarskich

Opiekun: p. Beata Filutowska

III miejsce
drużyna dziewcząt z kl. V-VI
w Czwórboju lekkoatletycznym

Opiekun: p. Beata Filutowska

III miejsce
drużyna chłopców z kl. V-VI
w Piłkarskich szóstkach

Opiekun: p. Beata Filutowska

          I miejsce w województwie
Bartłomiej Rochalski - uczeń kl.VI
        w
Ogólnopolskim Konkursie Historycznym "KLIO 2009" WŁADCY POLSKI – PIASTOWIE

        Opiekun konkursu: p. Teodozja Wójcik

Wyróżnienie
Adrianna Filutowska - uczennica kl. "0", Piotr Dyśko - uczeń kl. II
Szymon Rosiński - uczeń kl. III, Weronika Rosińska - uczennica kl. V
w Gminnym Konkursie
"Moja mała Ojczyzna w obiektywie”

Opiekun konkursu: p. Beata Filutowska

        I miejsce
Weronika Rosińska - uczennica kl. V
          II miejsce
Tomasz Mikołajczyk - uczeń kl. V
          w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Gminie Głuchów „Moja gmina- moja mała Ojczyzna”

         
Opiekun konkursu: p. Teodozja Wójcik, p. Sylwia Gruchała, p. Danuta Przybył

          I miejsce
Dominika Bocheńska - uczennica kl. VI
        w Gminnym Konkursie Czytelniczym pt. "Życie i twórczość Kornela Makuszyńskiego"

        Opiekun konkursu: p. Małgorzata Leszczyńska

        III miejsce
Łukasz Bocheński - uczeń kl. III
        w Międzyszkolnym Konkursie "Z ORTOGRAFIĄ ZA PAN BRAT"

        Opiekun konkursu: p. Małgorzata Borzęcka i p. Małgorzata Leszczyńska

        Wyróżnienie
Przemysław Chłopek i Bartłomiej Rochalski - uczniowie kl. VI
        w Międzyszkolnym Konkursie "Matematyka w banku"

        Opiekun konkursu: p. Sylwia Gruchała

II miejsce
drużyna dziewcząt z kl. V-VI
III miejsce
drużyna chłopców z kl. V-VI
w Gminnym Turnieju Piłki Ręcznej

Opiekun: p. Beata Filutowska

       III miejsce
drużyna w składzie: Zuzanna Leszczyńska
- ucz. kl.V, Małgorzata Trębska - ucz. kl.VI,
       
Kacper Leszczynski, Jakub Koczywąs - uczniowie kl.VI
       w finale Powiatowej
Ligi Tenisa Stołowego organizowanej przez LZSw Skierniewicach

       Opiekun: p. Beata Filutowska

I miejsce
drużyna dziewcząt z kl. V-VI

II miejsce
drużyna chłopców z kl. V-VI
w Gminnym Walentynkowym Turnieju Piłki Nożnej Halowej

Opiekun: p. Beata Filutowska

I miejsce
Bartłomiej Rochalski i Adam Rochalski - uczniowie kl. VI
III miejsce
Aleksandra Dzierzbińska, Sylwester Antosik, Przemysław Chłopek i Jakub Koczywąs - ucz. kl. VI
Wyróżnienie
Dominika Łyszkowicz - ucz. kl. V
w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym "Pingwin"

Opiekun konkursu: p. Teodozja Wójcik

I miejsce
drużyna dziewcząt: Zuzanna Leszczyńska - ucz. kl.V, Małgorzata Trębska - ucz. kl.VI
II miejsce
drużyna chłopców: Kacper Leszczynski i Jakub Koczywąs - uczniowie kl.VI
w powiatowych rozgrywkach
tenisa stołowego
w Słupi

Opiekun: p. Beata Filutowska

Wyróżnienie
Sebastian Filutowski ucz. kl.V
w finale wojewódzkiego konkursu fotograficznego pt.
„Bezpieczny wypoczynek”,
w ramach programu prewencyjnego „Policyjna Akademia Bezpieczeństwa”
pod patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi

Opiekun konkursu: p. Danuta Przybył

III miejsce
w
wojewódzkim konkursie "Sprzątamy las wokół nas",
którego organizatorem była Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Łodzi

Opiekun konkursu: p. Danuta Przybył

II miejsce
w Ogólnopolskim Konkursie "Dziś oszczędzam w SKO - jutro w PKO"
finał krajowy edycja 2007/2008
w kategorii A (szkoły liczące do 100 uczniów)

Opiekun konkursu: p. Beata Filutowska oraz p. Małgorzata Borzęcka

I miejsce
Szymon Rosiński ucz. kl. III
Wyróżnienie
Agatka Kuczkowska ucz. kl."0"
w II edycji konkursu plastycznego pt. „Żyj i baw się bezpiecznie z prądem",
organizowanym przez Rejon Energetyczny w Żyrardowie

Opiekun konkursu: p. Małgorzata Borzęcka.