I miejsce
w Ogólnopolskim Konkursie "Dziś oszczędzam w SKO - jutro w PKO"
etap regionalny


Opiekun konkursu: p. Beata Filutowska oraz p. Małgorzata Borzęcka

II miejsce
Agata Domasat - uczennica kl. VI
       
Wyróżnienie
Bartłomiej Michniacki - uczeń kl. IV
       w Gminnym XXX Małym Konkursie
Recytatorskim

       Opiekun: p.
Sylwia Klemba

III miejsce
Łukasz Bocheński - uczeń kl. IV
w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym
"Z ortografią za pan brat"

       Opiekun: p. Małgorzata Leszczyńska

Wyróżnienie
Julia Kot - uczennica kl. III
w Konkursie Plastycznym "Ziemio jesteś piękna" etap rejonowy
organizowany przez Kuratorium Oświaty w Łodzi, Delegatura w Skierniewicach

Opiekun konkursu: p. Danuta Przybył

I miejsce
Rafał Łopatka - uczeń kl. I
w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym
"Zadania z oszczędzania"

       Opiekun: p. Małgorzata Borzęcka

III miejsce
drużyna dziewcząt - kl. VI
w gminnych zawodach w piłkę nożną "7 piłkarskie"

III miejsce
drużyna chłopców - kl. IV - VI
w gminnych zawodach w piłkę nożną "7 piłkarskie"

Opiekun: p. Beata Filutowska

III miejsce
drużyna dziewcząt - kl. VI
w powiatowych zawodach Piłki ręcznej

Opiekun: p. Beata Filutowska

I miejsce
drużyna dziewcząt - kl. VI
w gminnych zawodach Piłki ręcznej

III miejsce
drużyna chłopców - kl. IV - VI
w gminnych zawodach Piłki ręcznej

Opiekun: p. Beata Filutowska

Wyróżnienie
Milena Chłopek i Agata Domasat - uczennice kl. VI
        w Międzyszkolnym Konkursie "Matematyka w banku"

        Opiekun konkursu: p. Sylwia Gruchała

II miejsce
drużyna w składzie:

       
Zuzanna Leszczyńska, Agata Domasat
Sebastian Filutowski, Kamil Koczywąs
- uczniowie kl.VI
Rafał Trębski - uczeń kl.IV
       w Powiatowej Lidze
Tenisa Stołowego

III miejsce
drużyna w składzie:

       
Weronika Rosińska, Milena Chłopek - ucznnice kl.VI
Dominik Fastyn - uczeń kl.V oraz Patryk Milczarek - uczeń kl.IV
       w Powiatowej Lidze
Tenisa Stołowego

Opiekun: p. Beata Filutowska

III miejsce
w Ogólnopolskim Konkursie "Dziś oszczędzam w SKO - jutro w PKO"
finał krajowy edycja 2008/2009
w kategorii A (szkoły liczące do 100 uczniów)

Opiekun konkursu: p. Beata Filutowska oraz p. Małgorzata Borzęcka

III miejsce
drużyna dziewcząt w składzie:

       
Zuzanna Leszczyńska i Agata Domasat - uczennice kl.VI
       w Powiatowym Turnieju
Tenisa Stołowego

IV miejsce
drużyna chłopców w składzie:

       
Sebastian Filutowski i Kamil Koczywąs - uczniowie kl.VI
       w Powiatowym Turnieju
Tenisa Stołowego

Opiekun: p. Beata Filutowska

I miejsce
drużyna chłopców w składzie:

       
Sebastian Filutowski i Kamil Koczywąs - uczniowie kl.VI
       w Gminnym Turnieju
Tenisa Stołowego

       
I miejsce
drużyna dziewcząt w składzie:

       
Zuzanna Leszczyńska i Agata Domasat - uczennice kl.VI
       w Gminnym Turnieju
Tenisa Stołowego

       Opiekun: p. Beata Filutowska

Wyróżnienie
Justyna Dudek - uczennica kl. VI
w Międzypowiatowym Konkursie Plastycznym "Kim będę"

Opiekun konkursu: p. Małgorzata Borzęcka