I miejsce
Dominik Cieryt - uczeń kl. II

w VIII Gminnym
Konkursie Matematycznym dla klas I - III
- Głuchów

 Opiekun konkursu: p. Małgorzata Borzęcka

I miejsce
Piotr Góraj - uczeń kl. "0"

w VI Gminnym
Konkursie Recytatorskim dla klas "0"
- Głuchów

 Opiekun konkursu: p. Elżbieta Kowalska

Wyróżnienie
Łukasz Bocheński - uczeń kl. V

        w Międzyszkolnym Konkursie "Edukacja ekologiczna na lekcjach matematyki" - Białynin

        Opiekun konkursu: p. Sylwia Gruchała

II miejsce

drużyna chłopców kl. V - VI w składzie:
Szymon Rosiński, Łukasz Bocheński, Patryk Milczarek,
Bartłomiej Michniacki, Rafał Trębski, Kamil Z±bek
Łukasz Fastyn, Dominik Fastyn, Damian Rymarczyk, Michał Rymarczyk

w Gminnych Zawodach  7 Piłkarskie - Wysokienice

Opiekun konkursu: p. Beata Filutowska

II miejsce
Damian Rymarczyk - uczeń kl. VI

III miejsce
Weronika Tracz - uczennica kl. VI

        w Gminnym Konkursie Wiedzy Przyrodniczej "Woda - kropla życia" - Michowice

        Opiekun konkursu: p. Halina Filipczak

II miejsce
Weronika Tracz - uczennica kl. VI

Wyróżnienie
Karolina Mizik - uczennica kl. VI

        w Międzyszkolnym Konkursie "Matematyka w banku" - Wysokienice

        Opiekun konkursu: p. Sylwia Gruchała

III miejsce

drużyna dziewcz±t kl. IV - VI w składzie:

       
Julia Kot, Weronika Gutowska, Malwina Rymarczyk, Katarzyna Tracz,
Weronika Tracz, Karolina Mizik, Martyna Koczyw±s, Agnieszka Gołębieska, Magdalena Łyszkowicz

III miejsce

drużyna chłopców kl. V - VI w składzie:
Szymon Rosiński, Łukasz Bocheński, Patryk Milczarek, Rafał Trębski,
Łukasz Fastyn, Dominik Fastyn, Damian Rymarczyk

w Gminnym Turnieju Piłki Ręcznej - Michowice

Opiekun konkursu: p. Beata Filutowska

II miejsce
Magdalena Rochalska - uczennica kl. II
kategoria klas drugich

III miejsce
Julia Cendrowska - uczennica kl. I
kategoria klas pierwszych

w Międzyszkolnym Konkursie SKO "Zadania z oszczędzania" - Michowice

Opiekun konkursu: p. Beata Filutowska oraz p. Małgorzata Borzęcka

III miejsce

drużyna dziewcz±t kl. IV - VI w składzie:

       
Julia Kot, Malwina Rymarczyk,
Weronika Tracz, Karolina Mizik, Martyna Koczyw±s

III miejsce

drużyna chłopców kl. III - IV w składzie:
Maciej Michniacki, Karol Domasot, Bartosz Filutowski,
Piotr Dy¶ko, Hubert Rochalski, Mateusz Topolski

w X Gminnym Walentynkowym Turnieju Piłki Nożnej Halowej - Głuchów

Opiekun konkursu: p. Beata Filutowska

I miejsce

w Ogólnopolskim Konkursie "Dzi¶ oszczędzam w SKO - jutro w PKO"
finał krajowy edycja 2009/2010
w kategorii A (szkoły licz±ce do 100 uczniów)

Opiekun konkursu: p. Beata Filutowska oraz p. Małgorzata Borzęcka

I miejsce
Szymon Rosiński  - uczeń kl. V

II miejsce
Julia Kot - uczennica kl. IV

III miejsce
Jakub Wójcik - uczeń kl. "0"

w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Jesienne barwy jesieni" - Michowice

Opiekun: p. Małgorzata Borzęcka

III miejsce

drużyna w składzie:

       
Dominik Fastyn - uczeń kl. VI
Patryk Milczarek - uczeń kl. V
       
w
Mistrzostwach Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego w Tenisie Stołowym - Słupia

Opiekun: p. Beata Filutowska

I miejsce

drużyna w składzie:

       
Dominik Fastyn - uczeń kl. VI
Patryk Milczarek - uczeń kl. V
       
w
Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego - Wysokienice

Opiekun: p. Beata Filutowska