II miejsce
Katarzyna Wójcik - uczennica kl. V

Wyróżnienie
Łukasz Bocheński - uczeń kl. VI

w Gminnym Konkursie Wiedzy "Znamy parki narodowe w Polsce" - Michowice

Opiekun konkursu: p. Halina Filipczak

Wyróżnienie
Piotr Góraj - uczeń kl. I
kategoria klas I - III

w XXXII Gminnym Małym Konkursie Recytatorskim - Głuchów

Opiekun: p. Danuta Przybył

III miejsce

drużyna dziewcząt w składzie:

      
Malwina Rymarczyk - uczennica kl. VI
Katarzyna Tracz - uczennica kl. VI
Weronika Gutowska - uczennica kl. V
Katarzyna Antosik - uczennica kl. V
Julia Kot - uczennica kl. V

III miejsce

drużyna chłopców w składzie:

      
Patryk Milczarek - uczeń kl. VI
Bartłomiej Michniacki - uczeń kl. VI
Rafał Trębski - uczeń kl. VI
Piotr Dyśko - uczeń kl. V
Przemysław Gołębieski - uczeń kl. V
Mateusz Topolski - uczeń kl. V

      
w
Gminnych Zawodach "Czwórbój lekkoatletyczny" - Michowice/Głuchów

Opiekun: p. Beata Filutowska

II miejsce
Szymon Rosiński - uczeń kl. VI

        w XX Gminnym Konkursie Czytelniczym „Spotkanie ze Starym Doktorem – życie, twórczość i działalność wychowawcza Janusza Korczaka” - Głuchów

Opiekun konkursu: p. Sylwia Klemba oraz p. Małgorzata Leszczyńska

I miejsce
Adrianna Filutowska - uczennica kl. III
kategoria klas I - III

Wyróżnienie
Małgorzata Rosińska - uczennica kl. III
kategoria klas I - III

I miejsce
Malwina Rymarczyk - uczennica kl. VI
kategoria klas IV - VI

V miejsce
Szymon Rosiński - uczeń kl. VI
kategoria klas IV - VI

Wyróżnienia
Klaudia Dzierzbińska - uczennica kl. IV
Katarzyna Wójcik - uczennica kl. V
Łukasz Bocheński - uczeń kl. VI
kategoria klas IV - VI

w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym "Podpatrujemy tropy i zwyczaje zwierząt" - Wysokienice


Opiekun konkursu: p. Małgorzata Borzęcka

II miejsce
Hubert Rochalski - uczeń kl. V

        w Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" - Głuchów
(etap gminny)

        Opiekun konkursu: p. Beata Filutowska

Nagroda
Gabriela Grala - uczennica kl. III
Szymon Rosiński - uczeń kl. VI

Wyróżnienie
Jakub Wójcik - uczeń kl. I

 w Gminnym Konkursie plastycznym
"20 lat Państwowej Straży Pożarnej - jak nas widzą, tak nas malują
- Głuchów

Opiekun konkursu: p. Małgorzata Borzęcka

I miejsce
Łukasz Bocheński - uczeń kl. VI

III miejsce
Szymon Rosiński - uczeń kl. VI

Wyróżnienie
Patryk Milczarek - uczeń kl. VI

        w Międzypowiatowym Konkursie "Matematyka w banku" - Wysokienice

        Opiekun konkursu: p. Sylwia Gruchała

III miejsce
Łukasz Bocheński - uczeń kl. VI
kategoria klas szóstych

III miejsce
Dominik Cieryt - uczeń kl. III
kategoria klas trzecich

w Gminnym Konkursie ortograficznym "Ziemio, ziemio pokaż rogi" - Janisławice

Opiekun konkursu: p. Sylwia Klemba oraz p. Małgorzata Leszczyńska

II miejsce
Weronika Gutowska - uczennica kl. V
kategoria klas piątych

III miejsce
Malwina Rymarczyk - uczennica kl. VI
kategoria klas szóstych

Wyróżnienie
Klaudia Dzierzbińska - uczennica kl. IV
kategoria klas czwartych

w Powiatowym Konkursie na "Album o Januszu Korczaku" - Michowice

Opiekun konkursu: p. Sylwia Klemba oraz p. Małgorzata Leszczyńska

III miejsce

drużyna składzie:

      
Malwina Rymarczyk - uczennica kl. VI
Katarzyna Tracz - uczennica kl. VI
Patryk Milczarek - uczeń kl. VI
Rafał Trębski - uczeń kl. VI

      
w
finale Powiatowej Ligi Tenisa Stołowego - Maków

Opiekun: p. Beata Filutowska

II miejsce
Dominik Cieryt - uczeń kl. III
kategoria klas trzecich

III miejsce
Aleksandra Janeczek - uczennica kl. II
kategoria klas drugich

w Międzyszkolnym Konkursie SKO "Zadania z oszczędzania" - Michowice

Opiekun konkursu: p. Beata Filutowska oraz p. Małgorzata Borzęcka

I miejsce

       Katarzyna Wójcik - uczennica kl. V

 w Gminnym Konkursie wiedzy przyrodniczej
Coś się skrada, coś szeleści - przyroda sto tajemnic mieści" - Janisławice

Opiekun konkursu: p. Sylwia Kośla

III miejsce

drużyna dziewcząt w składzie:
Klaudia Dzierzbińska - uczennica kl. IV
Katarzyna Antosik - uczennica kl. V
Julia Kot - uczennica kl. V
Karolina Kuczkowska - uczennica kl. V
Izabela Orzechowska - uczennica kl. V
Katarzyna Tracz - uczennica kl. VI
Malwina Rymarczyk - uczennica kl. VI

      
w Gminnym
Turnieju Piłki Ręcznej - Wojska Stara

Opiekun: p. Beata Filutowska

I miejsce

drużyna dziewcząt w składzie:
Katarzyna Antosik - uczennica kl. V
Karolina Kuczkowska - uczennica kl. V
Weronika Gutowska - uczennica kl. V
Katarzyna Tracz - uczennica kl. VI
Malwina Rymarczyk - uczennica kl. VI

    III miejsce

drużyna chłopców w składzie:
Szymon Rosiński - uczeń kl. VI
Patryk Milczarek - uczeń kl. VI
Rafał Trębski - uczeń kl. VI
Bartłomiej Michniacki - uczeń kl. VI
Kamil Ząbek - uczeń kl. VI
Jarosław Jarosiński - uczeń kl. VI

 
w XI Gminnym Walentynkowym Turnieju Piłki Nożnej Halowej - Głuchów

Opiekun: p. Beata Filutowska

 II miejsce

       Mateusz Mikołajczyk - uczeń kl. "0"
Jan Kucharski - uczeń kl. I
Szymon Rosiński - uczeń kl. VI

III miejsce

       Julia Kot - uczennica kl. V

Wyróżnienie

       
Kamil Pięcek - uczeń kl. "0"
Adrianna Filutowska - uczennica kl. III
Piotr Dyśko - uczeń kl. V

      
w
Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym Mieszkańcy lasu - Michowice

Opiekun: p. Małgorzata Borzęcka

III miejsce

drużyna dziewcząt w składzie:

       
Weronika Gutowska - uczennica kl. V
Katarzyna Tracz - uczennica kl. VI
Malwina Rymarczyk - uczennica kl. VI

      
w Powiatowym
Turnieju Tenisa Stołowego - Słupia

Opiekun: p. Beata Filutowska

I miejsce

drużyna chłopców w składzie:

       
Łukasz Bocheński - uczeń kl. VI
Patryk Milczarek - uczeń kl. VI
Rafał Trębski - uczeń kl. VI

II miejsce

drużyna dziewcząt w składzie:

       
Weronika Gutowska - uczennica kl. V
Katarzyna Tracz - uczennica kl. VI

      
w
Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego - Wysokienice

Opiekun: p. Beata Filutowska