Nagroda główna
Monika Klemba - uczennica kl. "0"

Wyróżnienie
Iza Wielanek - uczennica kl. "0"

w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Przedszkolaki buziaki" - PPPP w Skierniewicach

Opiekun: p. Alina Mikołajczyk

Kategoria klas "0"

I miejsce
Izabela Wielanek

Wyróżnienie
Wiktoria Rutkiewicz
Monika Klemba

Kategoria klas III-IV

I miejsce
Jakub Wójcik - uczeń kl. III

II miejsce
Sylwia Pięcek - uczennica kl. IV

III miejsce
Adrian Biskupski - uczeń kl. III

Wyróżnienie
Weronika Dzierzbińska - uczennica kl. III

Kategoria klas V-VI

II miejsce
Adrianna Filutowska - uczennica kl. V

Wyróżnienie
Kinga Rochalska - uczennica kl. VI


w Gminnym Konkursie Plastycnym "Jan Paweł II - Święty naszych czasów" - Michowice

Kategoria klas V-VI

I miejsce
Kinga Rochalska - uczennica kl. VI

II miejsce
Adrianna Filutowska - uczennica kl. V

III miejsce
Magdalena Rochalska - uczennica kl. V

Wyróżnienie
Gabriela Grala - uczennica kl. V
Małgorzata Rosińska
- uczennica kl. V
Dominik Cieryt
- uczeń kl. V
Weronika Topolska
- uczennica kl. V

w Gminnym Konkursie na prezentację multimedialną "Jan Paweł II - Święty naszych czasów" - Michowice

Opiekun: p. Teodozja Wójcik, p. Sylwia Gruchała

III miejsce
Iza Wielanek - uczennica kl. "0"

Wyróżnienie
Michasia Pąśko - uczennica kl. "0"
Aleksandra Trębska
- uczennica kl. III

w XVIII Konkursie edukacyjno - ekologicznym im. J. Biernata - Dzień Ziemi 2014 "Ptaki i inne latające cudaki"

Opiekun: p. Halina Filipczak

 I miejsce

       Adrianna Filutowska - uczennica kl. V

 II miejsce

       Klaudia Dzierzbińska - uczennica kl. VI

III miejsce

       Magdalena Rochalska - uczennica kl. V
 Damian Fastyn - uczeń kl. V


w Gminnym Konkursie na prezentację multimedialną "Bądź bezpieczny na drodze" - Wysokienice

Opiekun: p. Sylwia Gruchała

I miejsce

drużyna dziewcząt w składzie:
Weronika Topolska - uczennica kl. V
Maria Gutkowska - uczennica kl. VI

       


II miejsce

drużyna chłopców w składzie:
 
Damian Fastyn - uczeń kl. V
Maciej Michniacki - uczeń kl. VI

      
w
Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego - Wysokienice

Opiekun: p. Beata Filutowska

Nagroda główna (laptop)

w konkursie blogowym "SKO Blog Miesiąca"

Opiekunki: p. Beata Filutowska i p. Małgorzata Borzęcka

I miejsce

       Adrianna Filutowska - uczennica kl. V
w drugiej kategorii wiekowej

w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Akcja segregacja"
organizowanym przez Bank PKO i czasopismo Brawo Bank

Opiekun: p. Małgorzata Borzęcka

Puchar
w kategorii latawca najwyżej latającego

drużyna w składzie:     
Dominik Cieryt - uczeń kl. V
Weronika Leszczyńska - uczennica kl. V
Weronika Topolska - uczennica kl. V

w VI Gminnym Dniu Latawca - Głuchów

Opiekun: p. Małgorzata Borzęcka

II miejsce
w finale krajowym Konkursu dla Szkolnych Kas Oszczędności

Opiekunki: p. Beata Filutowska i p. Małgorzata Borzęcka