I miejsce
Amelia Rosińska - uczennica kl. "0"
Zuzanna Bryła - uczennica kl. I
Izabela Lach - uczennica kl. II
Michalina Kowalczyk - uczennica kl. III

Wyróżnienie
      Antoni Kot - uczennica kl. "0"
      Tobiasz Tokarski - uczennica kl. I
      Mateusz Mikołajczyk - uczeń kl. II
      Kamil Pięcek - uczeń kl. III

w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Owoce i warzywa na wesoło" - SP Michowice

Opiekun: p. Elżbieta Kowalska, p. Alina Kwiatos

I miejsce
       Jan Brewiński - uczeń kl. III, z tatą p. R. Brewińskim

w Szkolnym I Rodzinnym Turnieju Wiedzy Bankowej - SP Michowice

Opiekun: p. Beata Filutowska, p. Małgorzata Borzęcka

III miejsce
       Jan Brewiński - uczeń kl. III

w Gminnym Konkursie "Powiatowy Mistrz Ortografii"

Opiekun: p. Małgorzata Borzęcka



I miejsce
Damian Gutkowski - uczeń kl. I

II miejsce
Natalia Trębska - uczennica kl. II

III miejsce
        Mateusz Mikołajczyk - uczeń kl. II

Wyróżnienie
Izabela Wielanek - uczennica kl. I
Zuzanna Dyrała - uczennica kl. I
Monika Klemba - uczennica kl. I
Natalia Cieryt- uczennica kl. II
   Jan Brewiński - uczeń kl. III

w Szkolnym Konkursie Technicznym "Życie w glebie" - SP Michowice

Wyróżnienie
Gabriel Bednarek - uczeń kl. "0"
Natalia Sałkowska
- uczennica kl. II

w Konkursie Plastycznym Bolimowskiego Parku Krajobrazowego
"Pszczoły i inne owady zapylające"

Opiekun: p. Elżbieta Kowalska, p. Alina Kwiatos

II miejsce

drużyna chłopców w składzie:
 
Dominik Cieryt, Damian Fastyn, Rafała Łopatka - uczniowie kl. VI

w
Gminnych Zawodach w Czwórboju Lekkoatletycznym SP Michowice/ SP Głuchów

Opiekun: p. Beata Filutowska

III miejsce

drużyna chłopców w składzie:
 
Dominik Cieryt, Damian Fastyn, Rafała Łopatka, Jakub Reszka - uczniowie kl. VI

w
Gminnych Zawodach "6 piłkarskie" SP Głuchów

Opiekun: p. Beata Filutowska

II miejsce
       Dominik Cieryt, Anna Dudek, Rafał Łopatka,
Jakub Reszka, Magdalena Rochalska
- uczniowie kl. VI

w Gminnym IV Przeglądzie Małych Form Artystycznych
o tematyce profilaktycznej - SP Złota

Opiekun: p. Małgorzata Leszcyńska

I miejsce
       Izabela Wielanek - uczennica kl. I
kategoria klasy I

II miejsce
      Natalia Sałkowska - uczennica kl. II
kategoria klas II - III

III miejsce
      Jan Brewiński - uczeń kl. III
kategoria klas II - III

II miejsce
      Weronika Dzierzbińska - uczennica kl. IV
kategoria klas IV - VI

III miejsce
      Weronika Pąśko - uczennica kl. IV
Adrianna Filutowska - uczennica kl. VI
kategoria klas IV - VI

Wyróżnienie
       Julia Cendrowska - uczennica kl. V
Jakub Wójcik - uczeń kl. IV
kategoria klas IV - VI

w Szkolnym Konkursie "Najładniejszy zeszyt" - SP Michowice

Opiekun: p. Teodozja Wójcik i Sylwia Gruchała

I miejsce
 Dominik Cieryt - uczeń kl. VI
  
II miejsce
Małgorzata Rosińska - uczennica kl. VI

III miejsce
        Marcin Kowalczyk - uczeń kl. V

w Szkolnym Konkursie Historycznym "Władcy Polski - Piastowie" - SP Michowice

Opiekun: p. Teodozja Wójcik

III miejsce
      Magdalena Rochalska - uczennica kl. VI

w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Oszczędzaj i działaj" - SKO

Opiekun: p. Małgorzata Borzęcka

I miejsce
Filip Topolski - uczeń kl. IV
kategoria klasy III-IV

Wyróżnienie
      Izabela Wielanek - uczennica kl. I
kategoria klasy I-II
Magdalena Rochalska - uczennica kl. VI
kategoria klasy V-VI

w XXXV Gminnym Małym Konkursie Recytatorskim - Gminna Biblioteka w Głuchowie

Opiekun: p. Małgorzata Leszczyńska

I miejsce
       Adrianna Filutowska - uczennica kl. VI

III miejsce
      Małgorzata Rosińska - uczennica kl. VI

Wyróżnienie
       Magdalena Rochalska - uczennica kl. VI
Agata Kuczkowska - uczennica kl. VI
Natalia Kuczkowska - uczennica kl. VI

w Szkolnym Konkursie na prezentację multimedialną "Uroki polskich jaskiń" - SP Michowice

Opiekun: p. Halina Filipczak

II miejsce
       Dominik Cieryt - uczeń kl. VI

   III miejsce
       Małgorzata Rosińska - uczennica kl. VI

w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Świętym Janie Pawle II
"Świety Jan Paweł II - Papież z mojej Ojczyzny" -
SP Michowice

Opiekun: p. Teodozja Wójcik

I miejsce
       Marcin Kowalczyk - uczeń kl. VI

II miejsce
       Dominik Cieryt - uczeń kl. VI       

Wyróżnienie
       Magdalena Rochalska - uczennica kl. VI
Małgorzata Rosińska - uczennica kl. VI

w Szkolnym Konkursie Wiedzy o USA - SP Michowice

Opiekun: p. Sylwia Klemba

I miejsce
       Dominik Cieryt - uczeń kl. VI

II miejsce
       Małgorzata Rosińska - uczennica kl. VI

III miejsce
       Magdalena Rochalska - uczennica kl. VI

Wyróżnienie
 Adrian Biskupski - uczeń kl. IV
  
Aleksandra Janeczek - uczennica kl. V   
Adrianna Filutowska
- uczennica kl. VI
Marcin Kowalczyk - uczeń kl. VI
Rafał Łopatka - uczeń kl. VI

w Szkolnym Konkursie Wiedzy Przyrodniczej "Surowce mineralne Polski" - SP Michowice

Opiekun: p. Halina Filipczak

II miejsce
       Dominik Cieryt - uczeń kl. VI
kategoria klas VI

 II miejsce
       Jakub Wójcik - uczeń kl. IV
kategoria klas IV

w Gminnym Konkursie Matematycznym "Wędrówki leśne" - SP Białynin

Opiekun: p. Sylwia Gruchała

I miejsce
       Dominik Cieryt - uczeń kl. VI

II miejsce
       Marcin Kowalczyk - uczeń kl. VI

w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "Matematyka w banku" - SP Wysokienice

Opiekun: p. Sylwia Gruchała

I miejsce
uczniowie kl. VI

w Gminnym Konkursie Ekologicznym na gazetkę ścienną
"Słońce, wiatr, woda energii nam doda" -
SP Złota

Opiekun: p. Halina Filipczak

I miejsce

Natalia Sałkowska - uczennica kl. II
Jan Brewiński - uczeń kl. III
Filip Topolski - uczeń kl. IV
Filip Topolski - uczeń kl. IV
Aleksandra Janeczek - uczennica kl. V
Rafał Łopatka - uczeń kl. VI

  w Szkolnym Konkursie "Mistrz Ortografii" - SP Michowice

Opiekun: p. Sylwia Klemba

I miejsce

Weronika Dzierzbińska - uczennica kl. IV
Sylwia Pięcek - uczennica kl. V
Rafała Łopatka - uczeń kl. VI

  w Szkolnym Konkursie "Mistrz Tabliczki Mnożenia" -  SP Michowice

Opiekun: p. Sylwia Gruchała

II miejsce

drużyna chłopców w składzie:
 
Dominik Cieryt, Damian Fastyn, Marcin Kowalczyk, Rafała Łopatka, Jakub Reszka - uczniowie kl. VI
 Mateusz Przanowski
- uczeń kl. V
Dawid  Łopatka, Jakub Juraś
- uczniowie kl. IV


       

III miejsce

drużyna dziewcząt z kl. VI w składzie:
Weronika Topolska, Adrianna Filutowska, Gabriela Grala, Agata Kuczkowska,
Weronika Leszczyńska, Anna Dudek, Magdalena Rochalska
- uczennice kl. VI
 Julia Cendrowska
- uczennica kl. V

w Gminnych Zawodach w Unihokeju ZSP Głuchów

Opiekun: p. Beata Filutowska

III miejsce

drużyna dziewcząt w składzie:
Weronika Topolska  - uczennica kl. VI
Julia Cendrowska - uczennica kl. V

      w Powiatowych Zawodach w Tenisie Stołowym - ZSO Słupia

Opiekun: p. Beata Filutowska

 III miejsce

drużyna dziewcząt w składzie:
Agata Kuczkowska, Weronika Leszczyńska, Magdalena Rochalska, Weronika Topolska - uczennice kl. VI
 Julia Cendrowska
- uczennica kl. V
 Aleksandra Gutkowska
- uczennica kl. IV

      w Gminnych Zawodach w Piłce Ręcznej - ZSP Głuchów

Opiekun: p. Beata Filutowska

I miejsce

drużyna dziewcząt w składzie:
Weronika Topolska - uczennica kl. VI
Julia Cendrowska - uczennica kl. V

       


III miejsce

drużyna chłopców w składzie:
 
Rafała Łopatka - uczeń kl. VI
 Dawid Łopatka - uczeń kl. IV

   w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego - SP Wysokienice

Opiekun: p. Beata Filutowska

Nagroda główna (laptop)

w konkursie blogowym "SKO Blog Miesiąca"

Opiekunki: p. Beata Filutowska i p. Małgorzata Borzęcka

Wyróżnienie

       Adrianna Filutowska - uczennica kl. VI
Mateusz Przanowski - uczeń kl. IV

w Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Wakacyjna przygoda z finansami z SKO"

Wyróżnienie (laptop)

w Ogólnopolskim Konkursie "Wiosenne filmowanie z SKO"

I miejsce
w finale krajowym Konkursu dla Szkolnych Kas Oszczędności
nagroda dla szkoły – 20 tys. zł

Opiekunki: p. Beata Filutowska i p. Małgorzata Borzęcka