II miejsce

drużyna chłopców w składzie:
 Mateusz Przanowski - uczeń kl. VI
Adrian Biskupski,
Dawid Łopatka, Jakub Juraś, Jan Kucharski, Jakub Wójcik  - uczniowie kl. V

   w Gminnych Zawodach w czwórboju lekkoatletycznym - SP Michowice/SP Głuchów

Opiekun: p. Beata Filutowska

Nagroda
Amelia Tokarska - uczennica Punktu Przedszkolnego

Wyróżnienie
     Patryk Pąśko - uczeń Punktu Przedszkolnego

w IV Powiatowym Plastycznym Konkursie Logopedycznym "Kaczuszki - Łakomczuszki"

Opiekun: p. Halina Rosińska, Agnieszka Janiszewska

Nagroda
Nikola Gutkowska - uczennica Oddziału Przedszkolnego

Wyróżnienie
     Piotr Filipczak - uczeń Oddziału Przedszkolnego

w IV Powiatowym Plastycznym Konkursie Logopedycznym "Kaczuszki - Łakomczuszki"

Opiekun: p. Elżbieta Kowalska

Wyróżnienie
     Izabela Wielanek - uczennica kl. II

w XXXVI Małym Konkursie Recytatorskim (eliminacje gminne)

Opiekun: p. Danuta Przybył

II miejsce
Damian Gutkowski - uczeń kl. II
kategorii klas I - III

w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Bajkowy bohater" - Biblioteka Pedagogiczna w Skierniewicach

Opiekun: p. Danuta Przybył

II miejsce
Jakub Wójcik - uczeń kl. V

w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Wiosna w SKO"

Opiekun: p. Małgorzata Borzęcka

Nagroda
Aleksandra Janeczek - uczennica kl. VI
Sylwia Pięcek
- uczennica kl. VI

Wyróżnienie
     Dawid Łopatka - uczeń kl. V
Gabriela Trębska - uczennica kl. I

w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Moje SKO"

Opiekun: p. Małgorzata Borzęcka

II miejsce
Jakub Wójcik - uczeń kl. V

w Gminnym Konkursie Przyrodniczym na prezentację multimedialną
"Zjawiska świetlne i optyczne w przyrodzie" - SP Głuchów

Opiekun: p. Halina Filipczak, p. Sylwia Gruchała

II miejsce
Piotr Góraj - uczeń kl. V

w IV Gminnym Konkursie "English Champions" - SP Głuchów

Opiekun: p. Sylwia Klemba

Wyróżnienie
       Julia Cendrowska - uczennica kl. VI

w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "Matematyka w banku" - SP Wysokienice

Opiekun: p. Sylwia Gruchała

III miejsce
dla szkoły

w Międzyszkolnym Konkursie plastyczno-technicznym "Dzieciaki kochają zwierzaki" - SP Złota

Opiekun: p. Halina Filipczak

I miejsce
Izabela Lach - uczennica kl. III

w Gminnym Konkursie Ortograficznym - PSP Janisławice

Opiekun: p. Alina Kwiatos

II miejsce
Jakub Juraś - uczeń kl. V

w Gminnych eliminacjach XXXIX Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej
„MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM” - Głuchów

Opiekun: p. Beata Filutowska

I miejsce
Natalia Sałkowska - uczennica kl. III
kategoria klas trzecich

II miejsce
Michalina Pąśko - uczennica kl. I
kategoria klas pierwszych

III miejsce
Zuzanna Bryła - uczennica kl. II
kategoria klas drugich

w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym dla klas I-III "Zadania z oszczędzania" - SP Michowice

Opiekun: p. Małgorzata Borzęcka

Nagroda główna
(laptop)

w Ogólnopolskim Konkursie blogowym "SKO Blog Miesiąca"

Opiekun: p. Beata Filutowska, p. Małgorzata Borzęcka

II miejsce

drużyna dziewcząt w składzie:
Julia Cendrowska - uczennica kl. VI
Aleksandra Janeczek- uczennica kl. VI
       
III miejsce

drużyna chłopców w składzie:
 Adrian Biskupski - uczeń kl. V

 Jakub Tracz
- uczeń kl. V

   w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego - SP Wysokienice

Opiekun: p. Beata Filutowska

I miejsce
Jan Brewiński - uczeń kl. IV

II miejsce
Gabriel Bednarek - uczeń kl. I

III miejsce
Sylwia Pięcek - uczennica kl. VI

Wyróżnienia
Zofia Tracz - uczennica kl. I
Maria Kowalczyk
- uczennica kl. II
Damian Gutkowski - uczeń kl. II
Kinga Dyrała - uczennica kl. V
Jakub Juraś - uczeń kl. V

  w Szkolnym Konkursie "Ozdoba choinkowa z wykorzystaniem surowców wtórnych" -  SP Michowice

Opiekun: p. Halina Filipczak

III miejsce
drużyna chłopców w składzie:

Mateusz Przanowski - uczeń kl. VI
Dawid  Łopatka, Jakub Juraś,
Jan Kucharski, Szymon Raczyński,
Filip Topolski, Piotr Leszczyński, Jakub Tracz, Jakub Wójcik
– uczniowie kl. V

w Powiatowych Zawodach w Unihokeju SP Bolimów

Opiekun: p. Beata Filutowska

I miejsce
drużyna chłopców w składzie:

Mateusz Przanowski - uczeń kl. VI
Dawid  Łopatka, Jakub Juraś,
Jan Kucharski, Szymon Raczyński,
Filip Topolski, Piotr Leszczyński 
– uczniowie kl. V

III miejsce
drużyna dziewcząt w składzie:

Julia Cendrowska, Aleksandra Janeczek,
Sylwia Pięcek, Karolina Rochalska
– uczennice kl. VI

Weronika Dzierzbińska,
Aleksandra Gutkowska, Kinga Dyrała,
 Aleksandra Trębska, Weronika Pąśko 
- uczennice kl. V


w Gminnych Zawodach w Unihokeju SP Głuchów

Opiekun: p. Beata Filutowska

I miejsce

Monika Klemba - uczennica kl. II
Natalia Sałkowska - uczennica kl. III
Kamil Pięcek
- uczeń kl. IV
Dawid Łopatka - uczeń kl. V
Julia Cendrowska - uczennica kl. VI

  w Szkolnym Konkursie "Mistrz Kaligrafii" -  SP Michowice

Opiekun: p. Sylwia Klemba, p. Małgorzata Leszczyńska

I miejsce

Jan Brewiński - uczeń kl. IV
Piotr Góraj - uczeń kl. V
Julia Cendrowska - uczennica kl. VI

  w Szkolnym Konkursie "Mistrz Ortografii" -  SP Michowice

Opiekun: p. Sylwia Klemba, p. Małgorzata Leszczyńska

II miejsce

Krystian Biskupski - uczeń kl. II
w pokonywaniu toru przeszkód w eliminacjach indywidualnych

w Powiatowym „Konkursie sprawności fizycznej oraz wiedzy o bezpieczeństwie”
-
Komenda Miejska Policji w Skierniewicach

Opiekun: p. Danuta Przybył

I miejsce

Jan Brewiński - uczeń kl. IV
Jakub Juraś - uczeń kl. V
Aleksandra Janeczek - uczennica kl. VI

  w Szkolnym Konkursie "Mistrz Tabliczki Mnożenia" -  SP Michowice

Opiekun: p. Sylwia Gruchała

I miejsce
w finale krajowym Konkursu dla Szkolnych Kas Oszczędności
nagroda dla szkoły – 20 tys. zł

Opiekun: p. Beata Filutowska, p. Małgorzata Borzęcka