Nagroda główna
laptop

w Ogólnopolskim Konkursie blogowym SKO Blog Miesiąca

Opiekun: p. Beata Filutowska, p. Małgorzata Borzęcka


 

II miejsce
drużyna chłopców w składzie:

Dawid Łopatka, Jakub Juraś, Filip Topolski, Piotr Góraj – uczniowie kl. VI
Jarosław Fastyn, Tobiasz Tokarski
 – uczniowie kl. III

 

w Gminnych Zawodach w czwórboju lekkoatletycznym  SP Michowice/SP Głuchów

 

Opiekun: p. Beata Filutowska

 

Nagroda
Amelia Tokarska i Aleksandra Kowalczyk - oddział przedszkolny

 

 w Powiatowym Konkursie "Zaczarowane pudełko" - PPPP w Skierniewicach

 

Opiekun: p. Beata Filutowska

 

 

III miejsce
drużyna chłopców w składzie:

Dawid  Łopatka, Jakub Juraś, Jan Kucharski, Adrian Biskupski, Jakub Wójcik,
Filip Topolski, Piotr Leszczyński, Jakub Tracz, Piotr Góraj 
– uczniowie kl. VI
Kacper Pejski
 – ucz. kl. V

Szymon Juraś - ucz. kl. IV
 

 

 III miejsce
drużyna dziewcząt w składzie:

Weronika Dzierzbińska, Aleksandra Gutkowska, Kinga Dyrała,
 Aleksandra Trębska 
- uczennice kl. VI
Weronika Krocz, Michalina Kowalczyk, Aleksandra Domasot 
– uczennice kl. V
Katarzyna Kuczkowska, Natalia Trębska, Izabela Lach
 – uczennice kl. IV

w Gminnych Zawodach "6 piłkarskie"  SP Wysokienice

 

Opiekun: p. Beata Filutowska/ p. Piotr Milczarek

Wyróżnienie

Wiktoria Rutkiewicz
- uczennica kl. II
Izabela Wielanek - uczennica kl. III

 w XXXVII Gminnym Małym Konkursie Recytatorskim - Gminna Biblioteka Publiczna w Głuchowie

III miejsce
       Piotr Góraj - uczeń kl. VI

w Gminnym Konkursie wiedzy z języka angielskiego "English Champion" - SP Głuchów

Opiekun: p. Sylwia Klemba

Wyróżnienie
       Jakub Wójcik - uczeń kl. VI

w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "Matematyka w banku" - SP Wysokienice

Opiekun: p. Sylwia Gruchała

I miejsce
Monika Klemba - uczennica kl. III

w 
Gminnym Konkursie Ortograficznym - PSP Janisławice

Opiekun: p. Danuta Przybył

I miejsce

Stanisław Brewiński - uczeń kl. I
kategoria klas pierwszych

Krystian Biskupski - uczeń kl. III
kategoria klas trzecich

w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym dla klas I-III "Zadania z oszczędzania" - SP Michowice

Opiekun: p. Małgorzata Borzęcka, p. Alina Kwiatos, p. Danuta Przybył

Wyróżnienie

Filip Topolski
- uczeń kl. VI

 w IX Okręgowym Konkursie Literackim "Literatura zaklęta w leśnych wersach" - LOP i WODN Skierniewice

Opiekun: p. Halina Filipczak, p. Małgorzata Leszczyńska

Wyróżnienie

Jakub Wójcik
- uczeń kl. VI
kategoria
"Drzewo i jego funkcje w przyrodzie" -
praca opisowa

Wyróżnienie

Monika Klemba
- uczennica kl. III
kategoria
"Dzień i noc w lesie" -
praca plastyczna

 w XXX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Zarządu Okręgowego LOP "Mój las"  - LOP

Opiekun: p. Halina Filipczak, p. Danuta Przybył

Wyróżnienie

Jakub Juraś
- uczeń kl. VI

  w gminnych eliminacjach XL Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" - Gmina Głuchów

Opiekun: p. Beata Filutowska

Nagroda

Adrian Biskupski
- uczeń kl. VI

  w XIV Konkursie Przyrodniczym - Gimnazjum im. Ks. St. Konarskiego w Skierniewicach

Opiekun: p. Halina Filipczak

Nagroda

Weronika Dzierzbińska
- uczennica kl. VI

  w Międzyszkolnym Konkursie Literacko - Plastycznym "Nawet pisarze i poeci segregują śmieci" - SP Białynin

Opiekun: p. Halina Filipczak

Kategoria klas I - III

I miejsce
Natalia Pąśko - uczennica kl. I
Michalina Pąśko - uczennica kl. II
Milena Krocz - uczennica kl. III

II miejsce
Gabriela Trębska - uczennica kl. I
Jakub Lach 
- uczeń kl. II

III miejsce
Filip Majewski - uczeń kl. I
Zuzanna Dyrała - uczennica kl. III

Wyróżnienie
Katarzyna Rochalska - uczennica kl. I
Zuzanna Bryła - uczennica kl. III
Maria Kowalczyk - uczennica kl. III
Izabela Wielanek - uczennica kl. III

w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Mój ulubiony bohater" - SP Michowice

Opiekun: p. Teodozja Wójcik

Kategoria klas IV - VI

I miejsce
Łukasz Pąśko - uczeń kl. IV
Weronika Krocz - uczennica kl. V
Weronika Dzierzbińska - uczennica kl. VI

II miejsce
Izabela Lach - uczennica kl. IV
Jakub Wójcik 
- uczeń kl. VI

III miejsce
Natalia Sałkowska - uczennica kl. IV

Wyróżnienie
Natalia Trębska - uczennica kl. IV
Michalina Kowalczyk - uczennica kl. V
Kacper Pejski - uczeń kl. V
Weronika Pąśko - uczennica kl. VI
Filip Topolski
- uczeń kl. VI

w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Okładka do książki" - SP Michowice

Opiekun: p. Teodozja Wójcik

III miejsce
Weronika Dzierzbińska - uczennica kl. VI

Wyróżnienie
Weronika Pąśko - uczennica kl. VI

  w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Projekt okładki książki Grzegorza Kasdepke" - SP Wysokienice

Opiekun: p. Małgorzata Leszczyńska

Nagroda

Michalina Pąśko - uczennica kl. II
Weronika Dzierzbińska
- uczennica kl. VI

  w Gminnym Konkursie Plastycznym "Portret Henryka Sienkiewicza" - Biblioteka Publiczna Głuchów

Opiekun: p. Alina Kwiatos

III miejsce

Weronika Dzierzbińska - uczennica kl. VI

  w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Jesienne inspiracje z SKO" - SP Biała Panieńska

Opiekun: p. Beata Filutowska, p. Małgorzata Borzęcka

III miejsce
drużyna chłopców w składzie:

Dawid  Łopatka, Jakub Juraś, Jan Kucharski, Adrian Biskupski, Jakub Wójcik,
Filip Topolski, Piotr Leszczyński, Jakub Tracz, Piotr Góraj 
– uczniowie kl. VI
Szymon Juraś, Mateusz Mikołajczyk
– uczniowie kl. IV

 III miejsce
drużyna dziewcząt w składzie:

Weronika Dzierzbińska, Aleksandra Gutkowska, Kinga Dyrała,
 Aleksandra Trębska, Weronika Pąśko 
- uczennice kl. VI
Weronika Krocz
– uczennica kl. V
Katarzyna Kuczkowska, Natalia Trębska, Izabela Lach
– uczennice kl. IV

w Gminnych Zawodach w Unihokeja SP Głuchów

Opiekun: p. Beata Filutowska

II miejsce
drużyna chłopców w składzie:

Dawid  Łopatka, Jakub Juraś, Jan Kucharski, Jakub Wójcik, Adrian Biskupski,
Filip Topolski, Piotr Leszczyński, Jakub Tracz, Piotr Góraj 
– uczniowie kl. VI
Szymon Juraś, Mateusz Mikołajczyk
– uczniowie kl. IV

w Powiatowych Zawodach w Piłkę Ręczną ZSP Godzianów

Opiekun: p. Beata Filutowska

I miejsce
drużyna chłopców w składzie:

Dawid  Łopatka, Jakub Juraś, Jan Kucharski, Jakub Wójcik,
Filip Topolski, Piotr Leszczyński, Jakub Tracz, Piotr Góraj 
– uczniowie kl. VI

Szymon Juraś, Mateusz Mikołajczyk
– uczniowie kl. IV

 III miejsce
drużyna dziewcząt w składzie:

Weronika Dzierzbińska, Aleksandra Gutkowska, Kinga Dyrała,
 Aleksandra Trębska, Weronika Pąśko 
- uczennice kl. VI
Weronika Krocz, Michalina Kowalczyk
– uczennice kl. V
Katarzyna Kuczkowska, Natalia Trębska, Izabela Lach
– uczennice kl. IV


w Gminnych Zawodach w Piłkę Ręczną SP Głuchów

Opiekun: p. Beata Filutowska

II miejsce

drużyna w składzie:
Michalina Pąśko - uczennica kl. II
Jakub Lach - uczeń kl. II

w Powiatowym „Konkursie sprawności fizycznej oraz wiedzy o bezpieczeństwie”
-
Komenda Miejska Policji w Skierniewicach

Opiekun: p. Małgorzata Borzęcka

Kategoria klas 0 - III

I miejsce
Patryk Pąśko - uczeń kl. 0

II miejsce (ex equo)
Katarzyna Rochalska - uczennica kl. I
Stanisław Brewiński 
- uczeń kl. I

III miejsce
Michalina Pąśko - uczennica kl. II

Wyróżnienie
Amelia Tokarska - uczennica kl. 0
Nikola Tokarska - uczennica kl. 0
Milena Kowalczyk - uczennica kl. I
Kacper Wiosna - uczeń kl. I
Monika Klemba - uczennica kl. III
Tobiasz Tokarski - uczeń kl. III

Kategoria klas IV - VI

I miejsce (ex equo)
Jan Brewiński - uczeń kl. V
Weronika Dzierzbińska
- uczennica kl. VI

II miejsce
Natalia Trębska - uczennica kl. IV

III miejsce
Natalia Sałkowska - uczennica kl. IV

Wyróżnienie
Mateusz Mikołajczyk - uczeń kl. IV
Weronika Pąśko - uczennica kl. VI
Jakub Wójcik - uczeń kl. VI
 

w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Oto Matka Twoja - Portret Matki Bożej" - SP Michowice

Opiekun: p. Teodozja Wójcik

I miejsce

Natalia Sałkowska - uczennica kl. IV
Jan Brewiński - uczeń kl. V
Filip Topolski - uczeń kl. VI

  w Szkolnym Konkursie Matematycznym "Mistrz Tabliczki Mnożenia" -  SP Michowice

Opiekun: p. Sylwia Gruchała