Wyróżnienie
Natalia Pąśko
- uczennica kl. II

w I etapie
Powiatowego Konkursu Plastycznego
"Dla lasu, dla ludzi - z nami bezpiecznie"

-
Nadleśnictwo w Skierniewicach

Opiekun: p. Alina Kwiatos

III miejsce
Aleksandra Kowalczyk
- uczennica kl. "0"

w XIII Gminnym Konkursie Recytatorskim dla uczniów klas "0" - SP Głuchów

 

Opiekun: p. Danuta Przybył

III miejsce
Stanisław Brewiński
- uczeń kl. II
w kategorii klas drugich

w II Powiatowym Konkursie Matematycznym "MATEMATYKA NA 5" - SP nr 1 w Skierniewicach

 

Opiekun: p. Alina Kwiatos

 

 

Wyróżnienie
Gabriela Dyrała
- uczennica kl. II
w kategorii klas I - II

 

Izabela Wielanek - uczennica kl. IV
w kategorii klas III - IV

 

Jan Brewiński - uczeń kl. VI
w kategorii klas V - VI

 

w gminnych eliminacjach XXXVIII Małego Konkursu Recytatorskiego

 

Opiekun: p. Małgorzata Leszczyńska

 

 

Wyróżnienie
Piotr Góraj
- uczeń kl. VII
 

w Ogólnopolskim Konkursie Orzeł Matematyczny

 

Opiekun: p. Sylwia Gruchała

II miejsce
Jan Brewiński
- uczeń kl. VI
w kategorii klas szóstych

w Gminnym Konkursie Ortograficznym Powiatowy Mistrz Ortografii - PSP Janisławice

 

Opiekun: p. Małgorzata Leszczyńska

II miejsce
Stanisław Brewiński
- uczeń kl. II
w kategorii klas drugich

w XI Gminnym Konkursie Matematycznym dla klas I - III Zadania z oszczędzania - SP Michowice

 

Opiekun: p. Alina Kwiatos

 


 

Wyróżnienie
Filip Topolski
- uczeń kl. VII
w kategorii utwory prozatorskie za opowiadanie "Kraina życia"

 

w X Okręgowym Konkursie Literackim Literatura zaklęta w leśnych wersach - LOP i WODN w Skierniewicach

 

Opiekun: p. Małgorzata Leszczyńska

Wyróżnienie
Adrian Łukaszewski
- uczeń kl. III
w kategorii I (praca plastyczna) - "Mój ulubiony mieszkaniec lasu"

 

w XXXI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Zarządu Okręgowego LOP Mój las 2016/2017
-
 Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa Zarząd Główny oraz Liga Ochrony Przyrody Zarząd Główny

 

Opiekun: p. Małgorzata Borzęcka

I miejsce
Kacper Wiosna
- uczeń kl. II
w kategorii klas II - III

II miejsce
Weronika Pąśko
- uczennica kl. VII
w kategorii klas VI - VII

Wyróżnienie
Damian Gutkowski
- uczeń kl. IV
w kategorii klas IV - V

 

w Gminnym Konkursie Plastycznym Chcę oddychać czystym powietrzem - SP Michowice

 

Opiekun: p. Małgorzata Borzęcka

Nagroda główna
bony podarunkowe do Empiku o wartości 1 000 zł

w Ogólnopolskim Konkursie blogowym SKO Blog Miesiąca

Opiekun: p. Beata Filutowska, p. Małgorzata Borzęcka

Awans do etapu rejonowego
 
Piotr Góraj - uczeń kl. VII
Filip Topolski - uczeń kl. VII

   w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Polskiego

Opiekun: p. Małgorzata Leszczyńska

Awans do etapu rejonowego
 
Piotr Góraj - uczeń kl. VII

   w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Angielskiego

Opiekun: p. Sylwia Klemba

Nagroda
Michalina Pąśko
- uczennica kl. III

Wyróżnienie
Filip Topolski
- uczeń kl. VII

 

w Gminnym Konkursie Plastycznym Portret Tadeusza Kościuszki

 

Opiekun: p. Małgorzata Borzęcka

I miejsce

drużyna w składzie:
 Natalia Pąśko - uczennica kl. II

 Stanisław Brewiński
- uczeń kl. II

   w Wojewódzkim Konkursie sprawności fizycznej oraz wiedzy o bezpieczeństwie
Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi

Opiekun: p. Alina Kwiatos

II miejsce

drużyna chłopców w składzie:
Adrian Biskupski,
Filip Topolski, Jakub Juraś, Jakub Tracz,
Piotr Góraj, Jan Kucharski, Dawid Łopatka

 Szymon Raczyński, Piotr Leszczyński, Jakub Wójcik
- uczniowie kl. VII

   w Gminnym Turnieju Piłki Ręcznej Igrzysk Młodzieży Szkolnej - ZSP Głuchów

Opiekun: p. Halina Filipczak

II miejsce

drużyna dziewcząt w składzie:
 Zuzanna Dyrała, Milena Krocz - uczennice kl. IV
Katarzyna Kuczkowska, Natalia Sałkowska, Natalia Trębska - uczennice kl. V

 Weronika Krocz, Michalina Kowalczyk
- uczennice kl. VI

III miejsce

drużyna chłopców w składzie:
 Krystian Biskupski, Damian Gutkowski, Tobiasz Tokarski - uczniowie kl. IV
Mateusz Mikołajczyk, Szymon Juraś - uczniowie kl. V

 Jan Brewiński
- uczeń kl. VI
Filip Topolski - uczeń kl. VII

   w Gminnym Turnieju Unihokeja Igrzysk Dzieci - ZSP Głuchów

Opiekunowie: p. Halina Filipczak, p. Bogdan Augustowski

I miejsce

drużyna w składzie:
 Natalia Pąśko - uczennica kl. II

 Stanisław Brewiński
- uczeń kl. II

   w Powiatowym Konkursie sprawności fizycznej oraz wiedzy o bezpieczeństwie
Komenda Miejska Policji w Skierniewicach

Opiekun: p. Alina Kwiatos

II miejsce

drużyna chłopców w składzie:
 Adrian Biskupski - uczeń kl. VII

 Jakub Tracz
- uczeń kl. VII

   w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego Igrzysk Młodzieży Szkolnej - SP Głuchów

Opiekun: p. Halina Filipczak

Nagroda

Maria Kowalczyk - uczennica kl. IV
Mateusz Mikołajczyk - uczeń kl. V
Michalina Kowalczyk - uczennica kl. VI

  w Szkolnym Konkursie Matematycznym Mistrz Tabliczki Mnożenia -  SP Michowice

Opiekun: p. Sylwia Gruchała