I miejsce
Stanisław Brewiński - uczeń kl. III
II miejsce
Gabriela Dyrała - uczennica kl. III
w kategorii klas I - III

III miejsce
Krystian Biskupski - uczeń kl. V
w kategorii klas IV - VI

II miejsce
Jakub Wójcik - uczeń kl. VIII
III miejsce
Adrian Biskupski - uczeń kl. VIII
w kategorii klas VII - VIII

   w I Gminnym Turnieju Szachowym - SP Michowice

Opiekun: p. Halina Filipczak

III miejsce

VIII Gminny Przegląd Małych Form Artystycznych - SP Złota

Opiekun: p. Małgorzata Borzęcka, p. Alina Kwiatos

II miejsce
drużyna chłopców w składzie:
 Jakub Lach - kl. IV
Jan Stępowski, Tobiasz Tokarski, Krystian Biskupski,
Jarosław Fastyn, Damian Gutkowski -
kl. V
Szymon Juraś, Mateusz Mikołajczyk, Mateusz Leszczyński
- kl. VI

 

III miejsce

drużyna dziewcząt w składzie:
 Natalia Pąśko, Michalina Pąśko - kl. IV
Zuzanna Dyrała, Milena Krocz, Izabela Wielanek - kl. V
Katarzyna Kuczkowska, Natalia Sałkowska, Izabela Lach - kl. VI

   w Gminnych zawodach Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci - SP Głuchów

Opiekun: p. Halina Filipczak

III miejsce
Natalia Sałkowska - uczennica kl. VI

Wyróżnienie
       Natalia Trębska - uczennica kl. VI

w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "Matematyka w banku" - SP Wysokienice

Opiekun: p. Sylwia Gruchała

III miejsce
Amelia Tokarska - uczennica kl. I
w kategorii klas pierwszych

III miejsce
Stanisław Brewiński - uczeń kl. III
w kategorii klas trzecich

   w Gminnym Konkursie Wiedzy z Języka Angielskiego "Mistrz słówek" - SP Michowice

Opiekun: p. Sylwia Klemba

Finalista
Jan Brewiński - uczeń kl. VII

w wojewódzkim etapie Ogólnopolskiego Konkursu "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

Opiekun: p. Marianna Lesiak

II miejsce
Stanisław Brewiński - uczeń kl. III
w kategorii klas trzecich

III miejsce
Izabela Lach - uczennica kl. VI
w kategorii klas IV - VI

   w gminnych eliminacjach do Konkursu Ortograficznego "Powiatowy Mistrz Ortografii 2019"
-
PSP Janisławice

Opiekun: p. Alina Kwiatos, p. Marianna Lesiak

II miejsce
 Patryk Pąśko - uczeń kl. I

Wyróżnienie
Amelia Rosińska - uczennica kl. III

   w Gminnym Konkursie Plastycznym "Dbaj o wodę, aby światu dać urodę" - SP Białynin

Opiekun: p. Danuta Przybył, p. Alina Kwiatos

II miejsce
Natalia Pąśko - uczennica kl. III
kategoria dziewcząt kl. III - V

III miejsce
Jarosław Fastyn - uczeń kl. V
kategoria chłopców kl. III - V

   w I Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Głuchów - SP Głuchów

Opiekun: p. Halina Filipczak

II miejsce

Amelia Tokarska
- uczennica kl. I
w kategorii klas pierwszych

Stanisław Brewiński - uczeń kl. III
w kategorii klas trzecich

w XII Gminnym Konkursie Matematycznym dla klas I - III Zadania z oszczędzania - SP Michowice

 

Opiekun: p. Danuta Przybył, Alina Kwiatos

III miejsce
drużyna w składzie:
 Weronika Pąśko (kl. VIII), Aleksandra Trębska (kl. VIII), Kinga Dyrała (kl. VIII)
Adrian Biskupski
(kl. VIII), Jakub Tracz (kl. VIII), Jakub Juraś (kl. VIII)

w Powiatowej Lidze Tenisa stołowego (finał) Szkół Podstawowych - SP Maków
w kategorii klas VII - VIII

Opiekun: p. Halina Filipczak

III miejsce
drużyna w składzie:
 Michalina Pąśko (kl. IV), Katarzyna Kuczkowska (kl. VI)
Szymon Juraś
(kl. VI), Mateusz Leszczyński (kl. VI)

w Powiatowej Lidze Tenisa stołowego (finał) Szkół Podstawowych - SP Maków
w kategorii klas IV - VI

Opiekun: p. Halina Filipczak

I miejsce
drużyna w składzie:
 Kinga Dyrała, Aleksandra Trębska, Adrian Biskupski, Jakub Tracz,
Jakub Juraś
(rezerwa) - uczniowie kl. VIII

 
awans do zawodów finałowych w Makowie

II miejsce
drużyna w składzie:
 Michalina Pąśko (kl. IV), Krystian Biskupski (kl. VI),
Katarzyna Kuczkowska (kl. VI), Szymon Juraś (kl. VI), Mateusz Leszczyński (kl. VI - rezerwa)
 awans do zawodów finałowych w Makowie

   w Powiatowej Lidze Tenisa stołowego Szkół Podstawowych - SP Wysokienice

Opiekun: p. Halina Filipczak

III miejsce
drużyna chłopców z kl. VIII w składzie podstawowym:
 Adrian Biskupski, Jakub Juraś, Dawid Łopatka, Piotr Leszczyński,
Jakub Wójcik
chłopcy z kl. VIII - skład rezerwowy:
 Piotr Góraj, Szymon Raczyński, Jan Kucharski, Filip Topolski

w Gminnych zawodach w Unihokeja Igrzysk Młodzieży Szkolnej - ZSP Głuchów

Opiekun: p. Halina Filipczak

I miejsce
Nikola Gutkowska - uczennica kl. II

Wyróżnienie
Gabriela Trębska - uczennica kl. III
Monika Klemba - uczennica kl. III

w Wojewódzkim Konkursie plastycznym
"Bohater Niepodległości" dla kl. I - III
"Afisz z Niepodległością" dla kl. IV - VIII
Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi
oraz Wydawnictwo Literatura w Łodzi

Opiekun: p. Teodozja Wójcik

I miejsce
drużyna w składzie:
 Nikola Gutkowska - uczennica kl. II

 Adam Trębski
- uczeń kl. II

   w Powiatowym Konkursie sprawności fizycznej oraz wiedzy o bezpieczeństwie
Komenda Miejska Policji w Skierniewicach

Opiekunowie: p. Beata Filutowska, p. Danuta Przybył

II miejsce
drużyna chłopców z kl. VIII w składzie podstawowym:
 Adrian Biskupski, Jakub Juraś, Dawid Łopatka, Jan Kucharski, Filip Topolski
, Jakub Wójcik
chłopcy z kl. VIII - skład rezerwowy:
 Piotr Góraj, Jakub Tracz, Piotr Leszczyński, Szymon Raczyński

w Gminnych zawodach w piłkę ręczną Igrzysk Młodzieży Szkolnej - ZSP Głuchów

Opiekun: p. Halina Filipczak

II miejsce
drużyna chłopców w składzie:
 Jarosław Fastyn - uczeń kl. V

 Szymon Juraś
- uczeń kl. VI

   w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego Igrzysk Dzieci - SP Głuchów

Opiekun: p. Halina Filipczak

II miejsce
drużyna dziewcząt w składzie:
 Zuzanna Dyrała, Milena Krocz, Izabela Wielanek - uczennice kl. V
Izabela Lach, Natalia Sałkowska, Natalia Trębska - uczennice kl. VI

 Aleksandra Domasot
- uczennica kl. VII

II miejsce
drużyna chłopców w składzie:
 Jarosław Fastyn, Damian Gutkowski, Tobiasz Tokarski - uczniowie kl. V
Mateusz Leszczyński, Mateusz Mikołajczyk, Szymon Juraś - uczniowie kl. VI

   w Gminnym Turnieju Unihokeja Igrzysk Dzieci - ZSP Głuchów

Opiekun: p. Halina Filipczak

III miejsce
drużyna chłopców w składzie:
 Adrian Biskupski - uczeń kl. VIII

 Jakub Tracz
- uczeń kl. VIII

   w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego Igrzysk Młodzieży Szkolnej - SP Głuchów

Opiekun: p. Halina Filipczak

Nagroda
Błażej Zając - uczeń kl. IV
Izabela Wielanek - uczennica kl. V
Natalia Sałkowska - uczennica kl. VI

  w Szkolnym Konkursie Matematycznym Mistrz Tabliczki Mnożenia -  SP Michowice

Opiekun: p. Sylwia Gruchała