I miejsce (Puchar)
Kacper Wiosna - kl. IV
kategoria chłopców kl. IV - VI

II miejsce
Natalia Pąśko - kl. IV
kategoria dziewcząt kl. IV - VI

III miejsce
Michalina Pąśko - kl. V
kategoria dziewcząt kl. IV - VI

Jarosław Fastyn
- kl. VI
kategoria chłopców kl. IV - VI

   w II Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Głuchów - SP Głuchów

Opiekun: p. Halina Filipczak

I miejsce
kategoria klas IV - VI
drużyna w składzie:
 Natalia Pąśko, Kacper Wiosna - kl. IV

 Michalina Pąśko
- kl. V
Jarosław Fastyn - kl. VI

w finale Powiatowej Ligi Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych - SP Maków

Opiekun: p. Halina Filipczak

I miejsce
kategoria klas IV - VI
drużyna w składzie:
 Natalia Pąśko, Kacper Wiosna - kl. IV

 Michalina Pąśko
- kl. V
Jarosław Fastyn - kl. VI

w Powiatowej Lidze Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych - SP Wysokienice

awans do finału

Opiekun: p. Halina Filipczak

II miejsce
kategoria klas IV - V

Amelia Rosińska
- kl. IV

Opiekun: p. Małgorzata Leszczyńska

Wyróżnienie
kategoria klas IV - V
Michalina Pąśko, Wiktoria Rutkiewicz
- kl. V
kategoria klas VI - VIII

Katarzyna Kuczkowska, Natalia Trębska
- kl. VII

Opiekun: p. Marianna Lesiak

 w XII Okręgowym Konkursie Literackim 2019 "Literatura zaklęta w leśnych wersach"

Wyróżnienie
Amelia Tokarska
- kl. II
kategoria I "Leśne smakołyki"

 w XXXII Ogólnopolskim Konkursie ZG LOP Mój Las 2019/2020

Opiekun: p. Danuta Przybył

I miejsce
kategoria klas VIII

Michalina Kowalczyk
- kl. VIII

Wyróżnienie
kategoria klas VI
Milena Krocz
- kl. VI

 w Gminnym Plastycznym Konkursie Profilaktycznym "Stop uzależnieniom" - SP Michowice

Opiekun: p. Sylwia Klemba, p. Weronika Koczywąs

I miejsce
kategoria klas IV - VI
Stanisław Brewiński - kl. IV

w Gminnym Konkursie Literackim "Siła ukryta w bajce" - SP Białynin

Opiekun: p. Małgorzata Leszczyńska

I miejsce
kategoria klas 0 - I

Barbara Mikołajczyk
- kl. 0

II miejsce
kategoria klas II - III
Amelia Tokarska
- kl. II

Wyróżnienie
kategoria klas IV - V
Amelia Rosińska
- kl. IV
kategoria klas VI - VIII
Izabela Lach, Natalia Trębska - kl. VII

 w Gminnym Konkursie Plastycznym "Wody kropelka – moc wielka" - SP Michowice

Opiekun: p. Małgorzata Borzęcka

Wyróżnienie
Aleksandra Kowalczyk
- kl. II

 w VIII Funtastycznym Konqrsie Recytatorskim z Języka Angielskiego - Łódź

Opiekun: p. Sylwia Klemba

III miejsce
drużyna chłopców w składzie:
Jakub Lach - kl. V
Krystian Biskupski,
Jarosław Fastyn, Damian Gutkowski, Tobiasz Tokarski, Jan Stępowski - kl. VI

w Półfinale Mistrzostw Województwa Łódzkiego w Unihokeju chłopców Igrzysk Dzieci - Bedlno

Opiekun: p. Halina Filipczak

II miejsce
drużyna chłopców w składzie:
Jakub Lach - kl. V
Krystian Biskupski,
Jarosław Fastyn, Damian Gutkowski, Tobiasz Tokarski, Jan Stępowski - kl. VI
Kacper Wiosna (rezerwa) - kl. IV

w Gminnych Zawodach w Mini Piłkę Ręczną Igrzysk Dzieci - ZSP Głuchów

Opiekun: p. Halina Filipczak

II miejsce
drużyna dziewcząt w składzie:
 Katarzyna Kuczkowska, Izabela Lach, Natalia Trębska, Natalia Sałkowska - kl. VII

 Michalina Kowalczyk, Weronika Krocz
- kl. VIII

III miejsce
drużyna chłopców w składzie:
 Szymon Juraś,
Mateusz Mikołajczyk - VII
Mateusz Leszczyński
(rezerwa)
- VII
Jan Brewiński, Kacper Pejski - VIII
Kamil Pięcek
(rezerwa)
- VIII

w Gminnym Turnieju Unihokeja Igrzysk Młodzieży Szkolnej - ZSP Głuchów

Opiekun: p. Halina Filipczak

awans do etapu rejonowego
Jan Brewiński
- kl. VIII

w XXV Konkursie Historycznym
"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922.
O niepodległość i granice Rzeczypospolitej"

Opiekun: p. Marianna Lesiak

awans do rozgrywek rejonowych
drużyna chłopców w składzie:
Jakub Lach - kl. V
Krystian Biskupski,
Jarosław Fastyn, Damian Gutkowski, Tobiasz Tokarski - kl. VI
(rezerwa)
Stanisław Brewiński
- kl. IV, Błażej Zając - kl. V, Jan Stepowski - kl. VI

w Mistrzostwach Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego w Unihokeju
Igrzysk Dzieci
Szkół Podstawowych - SP Bolimów

Opiekun: p. Halina Filipczak

I miejsce
drużyna chłopców w składzie:
Jakub Lach - kl. V
Krystian Biskupski,
Jarosław Fastyn, Damian Gutkowski, Tobiasz Tokarski - kl. VI
(rezerwa)
Stanisław Brewiński
- kl. IV, Błażej Zając - kl. V, Jan Stepowski - kl. VI  

II miejsce
drużyna dziewcząt w składzie:
 Natalia Pąśko - kl. IV

 Michalina Pąśko
- kl. V
Zuzanna Dyrała, Milena Krocz, Izabela Wielanek - kl. VI
Gabriela Dyrała, Katarzyna Rochalska (rezerwa) - kl. IV

w Gminnych Zawodach w Unihokeja Igrzysk Dzieci  - ZSP Głuchów

Opiekun: p. Halina Filipczak

II miejsce
drużyna dziewcząt w składzie:
 Natalia Pąśko - kl. IV

 Michalina Pąśko
- kl. V

w Mistrzostwach Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego w Tenisie Stołowym
Igrzysk Dzieci Szkół Podstawowych
- SP Słupia

Opiekun: p. Halina Filipczak

I miejsce
drużyna chłopców w składzie:
Kacper Wiosna - kl. IV 
Krystian Biskupski,
Jarosław Fastyn - kl. VI

 

II miejsce

drużyna dziewcząt w składzie:
 Natalia Pąśko - kl. IV

 Michalina Pąśko
- kl. V
Zuzanna Dyrała (rezerwa) - kl. VI

III miejsce
drużyna chłopców w składzie:
 Szymon Juraś,
Mateusz Mikołajczyk - VII
Mateusz Leszczyński
(rezerwa)
- VII

     w
Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej - SP Głuchów

Opiekun: p. Halina Filipczak