Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek
14 maja w naszej szkole świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek, który na całym świecie obchodzony jest 12 maja. 

Z tej okazji uczniowie przygotowali wyjątkowe przedstawienie pt. „Witaminkowo”.
W humorystyczny i pełen energii sposób pokazali, jak ważne jest zdrowe i zbilansowane odżywianie oraz troska o prawidłowy rozwój dzieci i budowanie dobrych nawyków już od najmłodszych lat. 


Gościem specjalnym wydarzenia była nasza szkolna pielęgniarka – pani Halina Sujka, której serdecznie dziękujemy za obecność i codzienną troskę o zdrowie naszych uczniów. 
Po przedstawieniu wszyscy udali się na pyszny poczęstunek, podczas którego królowały zdrowe przekąski, pasty, kanapeczki oraz naturalne soki!



Było zdrowo i przepysznie!