
Arboretum SGGW w Rogowie
28 kwietnia uczniowie klas 0 i 1 wzięli udział w wyjątkowej wycieczce do Arboretum SGGW w Rogowie. Była to doskonała okazja do bezpośredniego kontaktu z przyrodą oraz poznania różnorodnych gatunków drzew i krzewów z całego świata. Podczas spaceru dzieci z dużym zainteresowaniem obserwowały rośliny, owady słuchały ciekawostek przekazywanych przez przewodnika oraz uczyły się, jak ważna jest ochrona środowiska naturalnego. Nie zabrakło także czasu na wspólną zabawę i integrację na świeżym




