
Gminne zawody w piłkę nożną dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci.
4 maja odbyły się gminne zawody w piłkę nożną dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. . Miło nam zakomunikować, że obydwie drużyny zajęły II miejsce i uzyskały awans do rozgrywek powiatowych. Wielkie gratulacje dla naszych walecznych zawodników.




