
Gminny Konkurs Recytatorski
7 maja 2025 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim zorganizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Głuchowie. Szkołę reprezentowały: Barbara Gołębiowska z klasy I, Oliwia Pryk z klasy IV, Barbara Mikołajczyk z klasy V, Nikola Tokarska z klasy VII. Z radością informujemy, że Barbara Gołębiowska zdobyła pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej i zakwalifikowała się do etapu powiatowego, który odbędzie się 22 maja 2025 roku w Skierniewicach.




