
Dzień Kobiet w naszej szkole
Dziś w naszej szkole obchodziliśmy wyjątkowe święto – Dzień Kobiet. To bardzo ważny dzień, o którym pamięta każdy mężczyzna – zarówno duży, jak i mały. Uroczystość rozpoczął Samorząd Uczniowski, który złożył serdeczne życzenia imieninowe Pani Dyrektor Beacie Filutowskiej. Następnie scena należała do kolegów ze starszych klas. Chłopcy przygotowali piękne życzenia oraz wyrecytowali wiersze poświęcone wszystkim Paniom. Na zakończenie czekała na nas wyjątkowa niespodzianka – niezapomniany taniec chłopców z klas VII




