
Wycieczka do lasu w Głuchowie
27 maja uczniowie klas „0”–III naszej szkoły wybrali się na wycieczkę do lasu w Głuchowie. Była to wyjątkowa lekcja w terenie, podczas której dzieci miały okazję podziwiać piękno przyrody, poznawać leśne otoczenie oraz aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Uczniowie pokonali pieszo ponad 8 km, wykazując się dużą wytrwałością i świetnym humorem. Zwieńczeniem pełnego wrażeń dnia było wspólne ognisko. Dzieci z apetytem piekły i zajadały się kiełbaskami, a wspólnie spędzony




