Konkurs Recytatorski organizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Głuchowie
15 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Konkursie Recytatorskim organizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Głuchowie i odnieśli wspaniałe sukcesy! 

Z ogromną radością informujemy, że Lena Pejska, Oliwia Szadkowska oraz Celina Gołębowska zdobyły pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych i awansowały do kolejnego etapu konkursu. 
Już 21 maja dziewczynki będą reprezentować naszą szkołę podczas finału powiatowego, który odbędzie się w CEKiS-ie w Skierniewicach. Trzymamy mocno kciuki i życzymy powodzenia! 
Miło nam również poinformować, że Amelia Tokarska otrzymała wyróżnienie w kategorii klas VII–VIII. Serdecznie gratulujemy! 
Jesteśmy bardzo dumni ze wszystkich uczestników i życzymy dalszych sukcesów!