Majowy koncert
28 maja naszą szkołę odwiedziła Agencja Muzyczna „Art-Es” wraz z panem Rafałem Wojtulskim, który zaprezentował genialny pokaz gry na gitarze elektrycznej! 

Uczniowie mieli okazję wysłuchać utworów wykonywanych na gitarze elektrycznej, poznać możliwości tego wyjątkowego instrumentu oraz poczuć niezwykłą energię płynącą z muzyki na żywo.


Serdecznie dziękujemy Agencji Muzycznej „Art-Es” oraz panu Rafałowi za inspirujące spotkanie i niezapomnianą atmosferę.
Nie możemy się już doczekać ostatniej audycji przed wakacjami, która z pewnością wprowadzi nas w prawdziwie wakacyjny nastrój!