XIII Gminny Konkurs Wiedzy o Ruchu Drogowym „Rowerem bezpiecznie na wakacje”
I miejsce
dla naszej drużyny
w XIII Gminnym Konkursie Wiedzy o Ruchu Drogowym „Rowerem bezpiecznie na wakacje”

, który odbył się 2 czerwca w SP Wysokienice.
Naszą szkołę reprezentowali:
Jesteśmy niezmiernie dumni z naszej drużyny i składamy ogromne gratulacje. 


Konkurs składał się z dwóch części: teoretycznej polegającej na wykonaniu testów z wiedzy ogólnej o przepisach ruchu drogowego i skrzyżowań oraz z części praktycznej polegającej na przejechaniu wyznaczonej trasy w miasteczku ruchu drogowego.
Nad właściwym przebiegiem konkursu czuwały policjantki z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Skierniewicach.


SP Wysokienice dziękujemy za zaproszenie do udziału w konkursie, a wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!