Witaj Maj, 3 Maj!
Dzisiaj świętowaliśmy 235. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja. 


Tradycyjnie w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia, w czasie której poszczególne klasy prezentowały wiersze i piosenki patriotyczne. 


Aby uczcić ten szczególny dzień, wyszliśmy, także tradycyjnie z biało-czerwoną flagą poza mury szkoły. 


Wydarzenie to było lekcją patriotyzmu, który jest tak ważny we współczesnym świecie.