Webinar cyberprofilaktyki NASK
Dzisiaj klasa V i VI uczestniczyła w webinarze cyberprofilaktyki NASK. 
Temat zajęć to: ” Nadużywanie nowych technologii”.
Oprócz części teoretycznej uczniowie wzięli udział w warsztatach, które okazały się bardzo ciekawe a grupa chętnie wykonywała kolejne zadania. 

Lekcje on – line dotyczące nadużywania nowych technologii, koncentrują się na cyfrowej higienie, profilaktyce oraz bezpiecznym korzystaniu z internetu.