Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego w Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców
6 maja na stadionie w Godzianowie drużyna dziewcząt i chłopców z naszej szkoły brała udział w Mistrzostwach Powiatu Skierniewickiego w Piłce Nożnej dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci.


Po rozegraniu wszystkich spotkań chłopcy ukończyli turniej na V miejscu, a drużyna dziewcząt zajęła VI miejsce. 
Dziękujemy naszym uczniom za ambitną postawę, sportową walkę i godne reprezentowanie szkoły!
Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie: Oliwia Wójcik, Natalia Pięczek, Lena Tokarska, Pola Trzeciak, Maja Fastyn, Amelia Kowalska, Barbara Mikołajczyk, Celina Gołębiowska i Lena Michalik
Drużyna chłopców wystąpiła w składzie: Michał Mikołajczyk, Adam Rogalski, Krzysztof Kolas, Nikodem Lach, Jan Urbanek, Michał Markowicz, Jerzy Trzeciak, Szymon Śliwka i Eryk Topolski.