„Gasimy RAKA”
„Gasimy RAKA” – 29 kwietnia Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Michowicach wspólnie z Ochotnicza Straż Pożarna w Michowicach wzięła udział w akcji „Gasimy RAKA”, wspierającej fundację Cancer Fighters.

Celem inicjatywy jest okazanie wsparcia osobom zmagającym się z chorobami nowotworowymi, a także promowanie profilaktyki zdrowotnej i budowanie świadomości społecznej w zakresie walki z nowotworami.
Udział w akcji był dla naszej społeczności szkolnej wyrazem solidarności, empatii oraz gotowości do niesienia pomocy potrzebującym. 

Wspólnie z OSP Michowice przekazaliśmy również symboliczną cegiełkę finansową na rzecz prowadzonej zbiórki.
Jesteśmy dumni, że mogliśmy uczestniczyć w tak wartościowym przedsięwzięciu. Wierzymy, że udział w podobnych inicjatywach stanowi ważną lekcję wrażliwości, odpowiedzialności społecznej oraz zaangażowania na rzecz innych.
Serdecznie dziękujemy OSP Michowice za możliwość współtworzenia tej wyjątkowej akcji. Razem możemy więcej! 