Za nami Egzamin Ósmoklasisty!
W dniach 11–13 maja uczniowie klasy VIII zmierzyli się z ważnym wyzwaniem – egzaminem ósmoklasisty.
Pierwszego dnia sprawdzali swoją wiedzę z języka polskiego, następnie z matematyki, a dziś zakończyli egzamin językiem angielskim. 



To były dni pełne emocji, skupienia i ciężkiej pracy. Wierzymy, że wszystkim poszło bardzo dobrze i że wysiłek włożony w przygotowania przyniesie świetne rezultaty. 

Teraz pozostaje nam już tylko czekać na wyniki. 

Trzymamy za Was mocno kciuki!