BRĄZ w Mistrzostwach Powiatu Skierniewickiego w Piłce Nożnej
19 maja na stadionie w Makowie reprezentacja dziewcząt naszej szkoły w kategorii klas 7- 8
wzięła udział w Mistrzostwach Powiatu Skierniewickiego SZS w piłce nożnej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
W zawodach uczestniczyły najlepsze zespoły z powiatu skierniewickiego.
Nasze uczennice po zaciętej walce, pełnej sportowych emocji i zaangażowania wywalczyły III miejsce. 


Podczas turnieju dziewczęta pokazały determinację, wolę walki do końca i świetną współpracę na boisku.
Gratulujemy sukcesu i dziękujemy za znakomitą grę!