Wiosenny IV Międzypowiatowy Turniej Szachowy
Dziś, w Starostwie Powiatowym w Skierniewicach, odbył się Wiosenny IV Międzypowiatowy Turniej Szachowy, organizowany przez Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Skierniewicach
Turniej odbył się pod honorowym patronatem:
Naszą szkołę z dumą reprezentowali:
Nasi uczniowie wykazali się nie tylko umiejętnościami strategicznego myślenia, ale również kulturą gry, opanowaniem oraz postawą fair play. 


Wszyscy uczestnicy otrzymali medale i gadżety w ramach projektu „Łódzkie gra w szachy”. 
Serdeczne gratulacje dla naszych młodych szachistów za piękną grę, zaangażowanie, sportową postawę i godne reprezentowanie szkoły.
Jesteśmy z Was bardzo dumni! 

Życzymy Wam kolejnych sukcesów, rozwijania pasji oraz wielu zwycięskich partii przy szachownicy! 
