„Tom i Jerry. Przygoda w muzeum”
W piątek, 29 maja klasy IV, V i VI, pod opieką wychowawczyń, wybrały się do kina ROMA w Rawie Mazowieckiej na film pt. „Tom i Jerry. Przygoda w muzeum”. 


Jest to kultowa seria przedstawiająca zabawną i niekończącą się rywalizację między domowym kotem i sprytną myszą. Nowa opowieść przenosi odwiecznych rywali z Nowego Jorku do pełnego magii starożytnego świata. 



Historia legendarnego kota i myszy oraz ich przygody zawsze wywołują wiele radości i salwy śmiechu na widowni. 
Każdy wyjazd do kina przyczynia się do kształtowania u uczniów wrażliwości estetycznej poprzez obcowanie ze sztuką filmową, a także do zacieśniania więzi koleżeńskich przez wspólne spędzanie
czasu poza środowiskiem szkolnym.
Czekamy na kolejne nowości kinowe.