Sukces naszego ucznia!
Nasza szkoła wzięła udział w konkursie plastycznym o tematyce profilaktycznej „Po drugiej stronie ekranu”, 
organizowanym przez Szkołę Podstawową w Białyninie.
Z ogromną radością informujemy, że Eryk Janiszewski – uczeń klasy IV zdobył I miejsce! 

Serdecznie gratulujemy Erykowi wspaniałego sukcesu oraz kreatywności.

Dziękujemy również Szkole Podstawowej w Białyninie za przygotowanie i organizację konkursu poruszającego ważną tematykę profilaktyczną.
Brawo, Eryk! 