Sukcesy uczniów w konkursie plastycznym na projekt znaczka pocztowego z okazji Dnia Ligi Ochrony Przyrody
Sukcesy uczniów w konkursie plastycznym na projekt znaczka pocztowego z okazji Dnia Ligi
Ochrony Przyrody. 





Z radością informujemy, że prace naszych uczniów zostały nagrodzone i wyróżnione w
konkursie plastycznym na projekt znaczka pocztowego z okazji Dnia Ligi Ochrony Przyrody. 







Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu przez uczniów projektu znaczka pocztowego, który miał przedstawiać wybraną roślinę chronioną w Polsce. Organizatorem
konkursu był Zarząd Okręgu Ligi Ochrony Przyrody w Skierniewicach. 


Nasi uczniowie kolejny raz wykazali się kreatywnością i wrażliwością na piękno natury. W konkursie wzięło udział 22 uczniów naszej szkoły i aż 7 z nich zostało nagrodzonych:
I miejsce – Liliana Leszczyńska
I miejsce – Wiktoria Broniarek
III miejsce – Aleksandra Filipczak, Patryk Pąśko
Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wykonali piękne projekty znaczków pocztowych, a nagrodzonym gratulujemy!