
Gminne Igrzyska Dzieci w Unihokeju
W dniu dzisiejszym nasza szkoła była organizatorem Gminnych Igrzysk Dzieci w Unihokeju dziewcząt i chłopców. Unihokej to dynamiczna, zespołowa gra rozgrywana w hali z lekką piłeczką i specjalnymi kijami. Sport pełen emocji, współpracy i świetnej zabawy. W eliminacjach wzięły udział dwie drużyny dziewcząt (SP Białynin i SP Michowice) i trzy drużyny chłopców (SP Białynin, SP Michowice i PSP Janisławice). Reprezentacja chłopców naszej szkoły zdobyła mistrzostwo Gminy Głuchów – I miejsce,




