
Kiermasz palemek wielkanocnych
Zbliża się Wielkanoc, więc czas na palemki. Przez kilka dni szkolny wolontariat przygotowywał na warsztatach małe rękodzieła. Do tworzenia ich wykorzystano zielony bukszpan, bazie, trawy, kolorowe kwiaty i bibułę. Tradycyjne palmy tworzone są w naszej szkole od lat z ogromną starannością i zaangażowaniem , nie dziwi więc, że szybko się rozchodzą. Wiadomo przecież, że palmy są symbolem wiosennej witalności, płodności i nadziei, a w polskiej tradycji ludowej pełnią funkcję ochronną,




