
Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami
W ostatnich dniach obchodziliśmy w naszej szkole przypadający 3 grudnia Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami – w tym roku w formie warsztatów pełnych rozmów, pytań i refleksji. Podczas spotkań z uczniami rozmawialiśmy o tym: czym jest niepełnosprawność i z czego może wynikać, czy definiuje człowieka (spoiler: nie!), oraz jak z empatią i szacunkiem wspierać i reagować w kontaktach z osobami z niepełnosprawnościami. Warsztaty odbyły się w dwóch turach: 4 grudnia




