
Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego w Unihokeju
W dniu dzisiejszym w Bolimowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego w UNIHOKEJU Dziewcząt i Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do rywalizacji przystąpiły zespoły ze szkół: SP Bolimów, SP Białynin, SP Michowice, SP Sierakowice Prawe, SP Trzcianna i SP Żelazna. Zawody rozgrywane były systemem każdy z każdym, mecze trwały 2 x po 5 minut. Reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły wygrała dwa mecze z SP Sierakowice Prawe i SP Trzcianna ,




