
Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego w Tenisie Stołowym IMS
24 października w hali sportowej w Makowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego Ziemskiego w TENISIE STOŁOWYM w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do rywalizacji zgłosiły się drużyny z ośmiu szkół z terenu powiatu skierniewickiego, tj.: SP Głuchów, SP Godzianów, SP Maków, SP Michowice, SP Trzcianna, SP Drzewce, SP Wysokienice i SP Strzyboga. W turnieju rywalizowało 6 drużyn chłopców i 7 drużyny dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły: drużyna dziewcząt w składzie




