
Spotkanie z policją
W dniu wczorajszym naszą szkołę odwiedziła młodszy aspirant Pani Angelika Salamon policjantka z Komendy Miejskiej w Skierniewicach! Podczas spotkania opowiedziała uczniom klasy III o bezpieczeństwie na drodze oraz o tym, jak ważne jest noszenie kamizelek odblaskowych, zwłaszcza jesienią i zimą. Na zakończenie spotkania każdy uczeń otrzymał kamizelkę odblaskową, które będą zakładane podczas wszystkich wyjść poza teren szkoły. Teraz jesteśmy jeszcze bardziej widoczni i bezpieczni! #OdblaskowaSzkoła




