
Lekcja pt. „AI i cyberbezpieczeństwo. Bezpieczne korzystanie z nowych technologii”
W dniu 21 kwietnia uczniowie klas I–VIII wraz z nauczycielami uczestniczyli w wyjątkowym spotkaniu online z p. Pauliną Krakowską, ekspertką ds. cyberbezpieczeństwa w PKO Banku Polskim. Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach programu SKO (Szkolne Kasy Oszczędności). Lekcja pt. „AI i cyberbezpieczeństwo. Bezpieczne korzystanie z nowych technologii” była niezwykle wartościowym doświadczeniem. Podczas zajęć uczniowie dowiedzieli się m.in.: jakie dane można wpisywać do narzędzi AI, a jakich należy unikać, co dzieje się




