
„Zadania z oszczędzania”
30 marca 2026 r. w naszej szkole odbył się XVII Międzyszkolny konkurs matematyczny dla uczniów klas I–III pod hasłem „Zadania z oszczędzania”. Do udziału zaprosiliśmy uczniu klas I–III ze szkół podstawowych Gminy Głuchów. Na nasze zaproszenie odpowiedziały następujące szkoły: SP Białynin, SP Głuchów oraz SP Wysokienice. Konkurs miał formę pisemną i był doskonałą okazją do sprawdzenia umiejętności matematycznych najmłodszych. Naszą szkołę reprezentowali: klasa I – Julia Szadkowska klasa II –




