AKTUALNOŚCI

Bal przebierańców

17 lutego to w tym roku ostatni dzień karnawału. Koniec czasu zabaw i tańców. Dzień ten wykorzystaliśmy na organizację dyskoteki i balu przebierańców. Pomysłów na stroje nie zabrakło i oprócz księżniczek były myszki Miki, kotki, wróżki i cała drużyna piłkarska. Zabawa była wspaniała przy dźwiękach dyskotekowej muzyki, o którą zadbali chłopcy z klasy VII i VIII. Dekoracja pełna koloru i migających świateł tworzyła odpowiedni nastrój. Samorząd uczniowski, który był odpowiedzialny

Lekcja online „Twoje pieniądze”

Dziś uczniowie klas IV-V uczestniczyli w lekcji online „Twoje pieniądze” organizowanej przez Fundację Warszawski Instytut Bankowości w ramach projektu Bakcyl. Podczas zajęć uczniowie poznali zasady mądrego gospodarowania pieniędzmi, oszczędzania i odpowiedzialnych zakupów. Była to doskonała okazja, by dowiedzieć się, jak planować wydatki i unikać niepotrzebnych pokus konsumenckich.

Muzyczne chwile w naszej szkole!

Dziś odbyło się kolejne, niezwykle inspirujące spotkanie z artystami z Muzyczna Agencja Art-Es z Łódź. Naszym gościem specjalnym był Michał Gałązka, który zachwycił wszystkich swoją wirtuozerską grą na trąbce. Jego występ dostarczył wielu muzycznych emocji, a dźwięki instrumentu porwały zarówno młodszych, jak i starszych słuchaczy. Takie spotkania pokazują, że muzyka łączy pokolenia i potrafi wnieść do szkolnej codzienności mnóstwo radości. Dziękujemy za kolejną dawkę muzycznej energii i już nie możemy

„Bezpieczne zakupy w sieci- lekcja Allegro”

Dzisiaj uczniowie klas VI-VIII wzięli udział w lekcji online „Bezpieczne zakupy w sieci- lekcja Allegro”, organizowanej przez Fundację Warszawski Instytut Bankowości w ramach projektu Bakcyl. Podczas zajęć uczniowie poznali najczęściej spotykane rodzaje oszustw podczas zakupów online, sposoby ich rozpoznawania oraz zasady bezpiecznego korzystania z platform sprzedażowych. Lekcja miała na celu zwiększenie świadomości zagrożeń w internecie oraz kształtowanie odpowiednich postaw konsumenckich.

Bal Karnawałowy

31 stycznia, czyli w sobotę przed feriami, odbył się w naszej szkole BAL KARNAWAŁOWY. Jest to uroczystość, na którą wszyscy czekamy cały rok. Tydzień poprzedzający przebiegał na dekorowaniu sali, na której miał odbyć się bal, no i oczywiście na przygotowaniu części artystycznej. O godzinie 13.00 wszystko było gotowe do rozpoczęcia zabawy. Tradycyjnie bal otworzyła pani dyrektor Beata Filutowska i przewodnicząca Rady Rodziców pani Joanna Kleczko. Panie powitały zaproszonych gości, rodziców,

Zebranie z Rodzicami i spotkanie edukacyjne pt. „Dziecko w świecie ekranów – jak chronić nasze dzieci?”

Podczas wczorajszego zebrania z Rodzicami odbyło się spotkanie edukacyjne pt. „Dziecko w świecie ekranów – jak chronić nasze dzieci?”. Spotkanie poprowadziła p. Anna Gałązka – specjalistka w zakresie uzależnień cyfrowych oraz wspierania zdrowia psychicznego dzieci. W trakcie prelekcji poruszone zostały niezwykle ważne i aktualne tematy, m.in.: Czym jest „nadmiar” korzystania z urządzeń i jak go rozpoznać? Jakie są skutki nadużywania technologii – zarówno w domu, jak i w szkole? Dlaczego