
Bal przebierańców
17 lutego to w tym roku ostatni dzień karnawału. Koniec czasu zabaw i tańców. Dzień ten wykorzystaliśmy na organizację dyskoteki i balu przebierańców. Pomysłów na stroje nie zabrakło i oprócz księżniczek były myszki Miki, kotki, wróżki i cała drużyna piłkarska. Zabawa była wspaniała przy dźwiękach dyskotekowej muzyki, o którą zadbali chłopcy z klasy VII i VIII. Dekoracja pełna koloru i migających świateł tworzyła odpowiedni nastrój. Samorząd uczniowski, który był odpowiedzialny




